připojení kontaktu k události a ikony

Nápady a připomínky k EssentialPIM (CZ/SK)

Moderator: Georgo2010

Post Reply
tomt

připojení kontaktu k události a ikony

Post by tomt »

Dlouhé roky jsme používal Agendus. Už na Palmu, pro Android, bohužel nebyl nepřeveden, Ianbic se vývojem dále nezabývá (alespoň pokud vím). Hledal jsem adekvátní náhradu. Vyzkoučel jsem ledacos, Essential se mi nyní jeví jako nejžhavější kandidát. Zatím jsme moc spokojený. co se mi nedaří najít, nebo to dělám blbě, je propojování událostí v kalendáři s kontaktem. Jsem zvyklý, moct přímo z kalendáře kliknout na kontakt a zavolat, poslat emila, SMS, ... To nevím jak zde provést.
V PC vytvořím událost a do souvisejících položek přidám (Add new) kontakt. Po synchronizaci s telefonem, ale vidím jen událos a kontakt připojený není. A platí to jak pro položku vytvořenou v PC, kdy po synchronizaci nevidím připojený kontakt v telefonu, tak obráceně pro položku vytvořenou v mobilu a nevidím připojený kontakt v PC. Kde je chyba? Nebo jak toto propojení provést jinak?

Druhý dotaz se týká používání ion. Pro zvýraznění vybraných událostí jsme používal ikony, zde mi tato funkce citelně chybí. Co používáte?
admin
Site Admin
Has thanked: 932 times
Been thanked: 551 times

Re: připojení kontaktu k události a ikony

Post by admin »

- Unfortunately the related items functionality is not yet available in Android EPIM
- This one isn't possible at the moment, as well
Android version of EssentialPIM. Keep all your data in sync!
tomt

Post by tomt »

admin wrote: Fri May 07, 2021 12:59 pm - Unfortunately the related items functionality is not yet available in Android EPIM
Připravuje se zavedení této funkce i pro Android EPIM? (Are you preparing to introduce this feature for Android EPIMas well? )
admin
Site Admin
Has thanked: 932 times
Been thanked: 551 times

Post by admin »

Yes, it's in the plans. Thanks!
Android version of EssentialPIM. Keep all your data in sync!
Post Reply